Ekspert branży meblarskiej

Krzysztof Kiełczewski

  • Home
  • /
  • Krzysztof Kiełczewski
Poznaj nas bliżej

Krzysztof Kiełczewski

Kariera

Krzysztof jest ekspertem w zakresie szeroko pojętej sprzedaży który ostatnie 9 lat spędził w branży meblarskiej. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał pracując na stanowiskach wyższego szczebla zarządzając zespołami o różnorodnej wielkości . 

Jest menadżerem którego cechuje ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte między innymi w firmach takich jak Mieszko S.A, JBB , Animex. 

Krzysztof jest charyzmatycznym liderem z wieloma sukcesami który w bardzo krótkim czasie realizuje postawione cele (m.in. budowanie sprzedaży od zera). 

Zajmował się również Coachingiem i rozwojem podległych zespołów sprzedażowych.

Edukacja

Krzysztof uzyskał tytuł magistra z zakresu zarządzania i marketingu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. 

Swoją wiedzę podnosił będąc uczestnikiem niezliczonej ilości szkoleń takich jak :  Umiejętności negocjacyjne, Coaching, Efektywne zarządzanie zespołem, System zarządzania oparty na kluczowych kompetencjach, Komunikacja werbalna i niewerbalna.

Specjalizacja

Krzysztof jest pasjonatem designu a co za tym idzie branża meblarska to jego „spełnienie” w której obecnie odpowiada za tworzenie całych strategii sprzedażowych (począwszy od opracowania nowego projektu do jego wdrożenia i sprzedaży). 

Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w segmencie mebli tapicerowanych które zdobywał pracując zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. 

Odpowiada za cele sprzedażowe jak i wartościowe realizowane w rynku tradycyjnym i sieciowym . 

Opracował swój autorski program szkoleniowy dotyczący mebli tapicerowanych który od kilku lat  wdraża z powodzeniem w największych firmach meblarskich w Polsce.

Poznajmy się bliżej

Umów się na spotkanie i porozmawiaj z nami
o swoich potrzebach i celach.