Doradca strategiczny

Joanna Rzadkowolska-Szechińska

  • Home
  • /
  • Joanna Rzadkowolska-Szechińska
Poznaj nas bliżej

Joanna Rzadkowolska-Szechińska

Kariera

Strateg rozwoju biznesu i praktyk działań HR z 25+ doświadczeniem. Certyfikowany coach akredytacji ICC i trener, czynny rekruter, asesor badań AC/DC i mediator gospodarczy w sporach handlowych i sprawach pracowniczych. 

Tworzy i realizuje strategie HR dla firm, które znajdują się w fazie intensywnego wzrostu. 

Kilkukrotnie występowała na scenie podczas wydarzeń Pulsu Biznesu i napisała wiele publikacji związanych z efektywnością osobistą i organizacyjną. 

Na swoim koncie ma +300 szkoleń i warsztatów skierowanych do liderów na szczycie organizacji, które zmieniają postrzeganie, dają materiał do przemyśleń i burzą pierwotne koncepcje.

Edukacja

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu ekonomii, studiów podyplomowych na SWPS i ICAN Institute. Certyfikowany coach akredytacji ICC i mediator w sprawach gospodarczych. Od kilku lat prowadzi własną firmę, co traktuje w kategoriach najwyższej edukacji.

Specjalizacja

Specjalizuje się w zagadnieniach, które często nazywane są „miękkimi”, uchodzą za trudne do zmierzenia, a pomimo to mają ogromny wpływ na twardy wynik ekonomiczny.

Ekspertka w obszarze HR, performance management, sukcesji, rekrutacji, zarządzania zmianą, rozwoju przywództwa i modelowania kultury organizacyjnej, przekładających się na wzrost efektywności biznesowej.

Poznajmy się bliżej

Umów się na spotkanie i porozmawiaj z nami
o swoich potrzebach i celach.