Doradca strategiczny

Przemysław Majewski

  • Home
  • /
  • Przemysław Majewski
Poznaj nas bliżej

Przemysław Majewski

Kariera

Dyrektor generalny, dyrektor operacyjny, project manager. Od ponad 20 lat zarządzający zespołami i organizacjami z branży projektowej, serwisowej i produkcyjnej.
W swojej karierze zarządzał działami i organizacjami o wielkości od kilkunastu do 400 osób. 

Doświadczenie zdobywał zarówno w przedsiębiorstwach państwowych jak i prywatnych, zarówno polskich jak i zagranicznych, w Polsce i za granicą.

 
Edukacja

Doktor nauk o Zarządzaniu i Jakości, magister inżynier automatyk po Politechnice Szczecińskiej, magister zarządzania i innowacji po HEC Paris, Executive MBA Polskiej Akademii Nauk, absolwent programu Oxford Executive Leadership Uniwersytetu Oxfordzkiego, Lean Six Sigma Black Belt, regularny uczestnik kursów organizowanych przez Massachusetts Institute of Technology w zakresie zarządzania produkcją i wykorzystania sztucznej inteligencji. 

Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania projektami, Public Relations i komunikacji w biznesie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Uniwersytecie Meritum w Poznaniu i Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Specjalizacja

Przemysław specjalizuje się w doskonaleniu działalności operacyjnej organizacji poprzez diagnozę i wzmocnienie kultury organizacyjnej oraz dopasowanie do istniejącego stanu właściwych narzędzi zarządczych. 

Uzyskuje znakomite efekty polepszając wyniki osiągane przez usprawniane organizacje. Standaryzuje działalność organizacji i doprowadza do oczekiwanych wyników finansowych. Redukuje ilość reklamacji, zmniejsza ilość odejść pracowników i polepsza terminowość dostaw.

Poznajmy się bliżej

Umów się na spotkanie i porozmawiaj z nami
o swoich potrzebach i celach.